مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی

مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی

مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی

مزایای بخارشوی صنعتی در مقایسه با کارواشهای سنتی

مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی: چگونه کارواشهای بخار مدرن هزینه های خود را با بخارشوی صنعتی کاهش می دهند؟

 • کاهش مراحل شست و شو

  در کارواش سنتی معمولا مراحل زیر طی میشود:

  • آبپاشی اولیه کل بدنه
  • کف مالی و تمیزکاری بوسیله ابر/پارچه
  • آبپاشی مجدد
  • خشک کاری به منظور خشک شدن خودرو

  در بعضی موارد جهت شست و شوی کامل مراحل کف مالی و آبپاشی مجددا تکرار میشود.

  در نتیجه در کارواش سنتی بین حداقل سه تا پنج مرحله برای شست و شوی هر ماشین طی میشود.

  در حالی که در کارواش بخار فقط با یک (بخارشویی) یا نهایتا دو مرحله (استفاده از مواد شوینده و سپس بخارشویی) انجام میشود و نیازی به خشک کاری و یا کف مالی و آبپاشی مجدد ندارد، زیرا فشار بخار در همان دفعه اول باعث تمیزی کامل خودرو میشود.

 • کاهش فضای مورد نیاز برای کارواش

  مزایای بخارشوی صنعتی قیمت

  در کارواش سنتی برای شست و شوی هر خودرو به دو دهنه فضا نیاز است، که یکی برای شست و شوی خودرو ها و یکی برای خشک کاری مورد استفاده قرار میگیرد.

  به طور معمول برای هر کدام از این دو فضا، حداقل ۱۵ متر مربع (۳*۵ متر) به دلیل ایجاد فضای کافی برای دور زدن کارگر پیرامون خودرو مورد نیاز است.

  در حالی که با استفاده از کارواش بخارشوی صنعتی این فضا به نصف کاهش پیدا میکند،

  چرا که ماشین به دلیل خصوصیات کارواش بخار میکروصنعت، خیس و مرطوب نمیشود و نیازی به طی مراحل جداگانه برای خشک کاری نیست و در بدترین حالت، کشیدن یک دستمال بصورت سطحی برای خشک کردن کامل خودرو کافی است.

  مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی

 • کاهش زمان شست و شوی خودرو

  به دلیل مراحل مختلف شست و شوی خودرو در کارواش سنتی، علی رغم سرعت عمل کارگران و ایجاد زحمت زیاد برای آنان، خودرو برای حداقل یک ساعت در کارواش ها معطل میشود.

  در حالی که این زمان برای شست و شو توسط کارواش بخارشوی میکرو صنعت ،

  به یک ربع ساعت (۱۵ دقیقه) کاهش پیدا میکند که زمانی ایده آل برای مشتریانی است

  که فرصت کافی برای معطلی یا امکان گذاشتن ماشین در کارواش و تحویل آن در ساعات آتی را ندارند.

  مشتریان حس خوب شست و شوی فوری ماشین را با کارواش بخار تجربه میکنند.

 • کاهش دفعات شست و شوی لباس کارگران

  مزایای بخارشوی صنعتی ماشین

  در کارواش های سنتی به دلیل پاشیدن کف های چرک و کثیف از ماشین به لباس کارگران، لباس آنها خیلی زود چرک میشود و کارگران مجبورند برای جلوگیری از عدم انتقال آلودگی های خودرو به خودرو های بعدی، مرتبا لباس خود را تعویض کنند.

  این موضوع در زمستان شدت می پذیرد و کارگران بین دو تا سه نوبت در روز نیازمند تعویض لباس هستند.

  با استفاده از کارواش بخارشوی صنعتی میکروصنعت به دلیل عدم پاشیدن آلودگی های ماشین به اطراف در حین شست و شو، آلودگی لباس کارگران نیز به شدت کاهش پیدا میکند و طبیعتا از میزان زحمات و هزینه های مورد نیاز برای تامین لباس های متعدد برای کارگران و شست و شوی چندباره آنها در طول روز به دفعات کاسته میشود.

 • کاهش آب و هزینه آن

  مزایای بخارشوی صنعتی بحران آب

  در کارواش سنتی بین ۹۰ تا ۱۲۰ لیتر برای شست و شوی هر خودرو به آب نیازمندیم. این میزان آب در طول ماه هزینه ای سنگین را برای کارواش ها ایجاد میکند.

  بعضی از کارواش‌های سنتی بین ۷۰ تا ۱۴۰ هزار تومان به صورت روزانه به تانکرهای حمل آب برای تامین آب مورد نیاز روزانه‌شان می پردازند.

   

  کارواش بخارشوی صنعتی میکرو صنعت امکان شست و شوی هر خودرو را با کمتر از چهار لیتر آب مهیا میکند که این موضوع هزینه روزانه کارواش ها را به شدت کاهش میدهد.

   

 • رفع آسیب های احتمالی به رنگ خودرو

  کارواش بخار و بخارشوی صنعتی مزایا

  با توجه به شامپوهای غیر استاندارد یا تاریخ گذشته ای که در بسیاری از کارواش های سنتی جهت کف مالی استفاده میشود، رنگ خودرو و نیز سلامت کارگرانی که بعضا کف حاصل از شست و شو روی پوست دست و صورت آنها می پاشد مورد تهدید قرار میگیرد.

  این مشکل با مواد بهداشتی استاندارد و کم مصرفی که در کارواش بخار میکرو صنعت استفاده میشود حل میشود.

 • رفع مشکلات سیستم فاضلاب کارواش

  مزایای بخارشوی صنعتی شست و شوی بخار

  در کارواش سنتی پس‌آب حاصل از شست و شو و هدایت آن به فاضلاب از معضلات اساسی کارواش است.

  این مشکل در کارواش هایی که در سطح شهر فعالیت میکنند به مراتب بیشتر است، چرا که استانداردهای شهرداری ایجاب میکند کارواش برای فاضلاب خود دارای چاه باشد و نیز از سیستم لجن‌گیر برای جلوگیری از ورود لجن ها به چاه استفاده شود که خرید و نگهداری این سیستم لجن‌گیر و نیز هزینه دفن چاه و پر شدن آن از هزینه های تحمیلی به کارواش های سنتی است.

  با بکارگیری کارواش بخارشو به دلیل حذف کامل پس‌آب، این هزینه کاملا به صفر میرسد.

 • کاهش تعداد کارگر مورد نیاز

  مزایای بخارشوی صنعتی کم مصرف

  در کارواش های سنتی معمولا یک یا دو کارگر به شست و شوی خودرو و دو کارگر به خشک کاری آن می پردازند، در حالی که در کارواش بخار یک کارگر برای هر خودرو کافی است.

 • رفع نیاز به برق سه فاز

  در بسیاری از موارد اساسا کارواش های سنتی به برق سه فاز دسترسی ندارند، و یا دسترسی به آن برای آنها هزینه سنگینی ایجاد میکند. در حالی که کارواش بخار میکرو صنعت با امکان انتخاب بین چندین نوع سوخت و میزان سوخت مورد نیاز کمتر این موضوع را رفع کرده است.

 • شست و شوی موتور بدون آسیب‌رسانی به آن

  مزایای بخارشوی صنعتی کارواش بخار

  در کارواش سنتی در بسیاری از موارد به دلیل استفاده از واترجت و پاشیدن آب با فشار به قطعات موتور، برخی قطعات الکتریکال یا غیره از موتور آسیب میبیند.

  همچنین امکان شست و شوی کانال کولر که بوی سیگار و باکتری های مختلفی در آن در طی زمان ایجاد میشوند وجود ندارد. با استفاده از بخارشوی صنعتی میکرو صنعت ، بخار پرفشار از یک طرف کانال کولر وارد و از سمت دیگر خارج میشود و علاوه بر نظافت کامل قطعات موتور، به هیچ کدام از آنان آسیبی وارد نمیکند.

   

 

میکرو صنعت ارائه دهنده بهترین دستگاه های کارواش صنعتی از جمله کارواش نانو بخار ، کارواش دستی و اتوماتیک دروازه ای و اتوماتیک تونلی با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز اروپا همچنین قیمت رقابتی همچنین با گارانتی طلایی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور میباشد.

مزایای کارواش بخار صنعتی نسبت به کارواش سنتی

اشتراک گذاری این پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *